Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

Ego fashion, s.r.o. - Solárium

Provozování solária. Provádění thajských masáží. Provádění olejových, královských masáží, zad, šíje, nohou, proti celulitidě a lávovými kameny. K dispozici je dětský koutek a nápojový bar.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960032
Jihlava

Solárium Fitness BBC

Provozujeme fitness studia, solária Ergoline a MegaSun, relaxaci. Nabízíme množství hodin aerobiku, jógy, zumby, aerobic dynamic kickbox, cycling pod vedením profesionálních trenérů, cvičení na posilovacích strojích, welness, sportoviště, masáže, poradenství ve výživě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960030
Praha, Vršovice

Solární studio Ústí nad Orlicí

Solární studio Ústí nad Orlicí. Specializujeme se na provoz solárního studia, kde je možné využít vertikální i horizontální přístroje, dále infra-saunu poskytují všeobecně známé terapeutické účinky včetně snížení intoxikace organismu. Nabízíme široký výběr solární kosmetiky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958824
Ústí nad Orlicí
Sponzorované odkazy:

Weissmann Wellness Studio - Solární studio

Provozujeme solárium, collárium a solnou jeskyni. Jedná se o kombinaci světelné terapie MON AMIE, PURE COLLAGEN, SPACE 3000, solárium s vibrační deskou. Nabízíme aktivní, zkrášlující a relaxační oázu, šetrné opalování, omlazení, redukci vrásek. Pomocí terapie redukujeme pigmentové skvrny, strie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958822
Ostrava, Poruba

Oasis CITY, s.r.o. Solární studio

Komplexní centrum pro zdraví solárium, fitness, masáže, sauna, wellness, zdravé hubnutí. Skupinové lekce pro muže i ženy. Cvičení s osobním trenérem. MFK fyzioterapie. Zdravá restaurace a kavárna s letní terasou. Firemní a narozeninové akce. Dětský koutek. Cvičení pro děti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958820
Praha, Nové Město

Salon RELAX - Jana Seifertová

Provoz kosmetického a kadeřnického salonu. K dispozici je solárium. Provádíme neinvazivní liposukce, modeláž nehtů, přístrojovou pedikúru a prodlužování vlasů i řas. Nabízíme hlubokou obnovu vlasového vlákna či zrcadlový lesk, scelené konečky a přirozený pohyb vlasů. Poskytujeme vlasové poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373240
Louny

Solární studio - RELAX, s.r.o.

Provozujeme 4 horizontální a vertikální solária a collegenárium. Nabízíme lymfatické masáže, solární kosmetiku a odborného poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373204
Praha, Černý Most

Studio WellnessTop

Provozujeme wellness studio, kde poskytujeme služby kosmetiky, pedikúry, manikúry. Dále provádíme masáže, zábaly, prodlužování řas, bělení zubů a další. K dispozici je zde sauna, solárium, vacu shape, rekondiční stoly nebo výřivka. Prodáváme kosmetiku značky Gerards.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373175
Kladno

HIT Fitness Flora

Sportcentrum na ploše 1 950 m2 nabízí squash, rozšířenou posilovnu, strečink, aerobic a speed cyklocentrum. Dále nabízí masáže, solária, saunu, infrasaunu, hernu pro děti a kadeřnictví. Od ledna 2005 k dispozici nový sál pro aerobní aktivity.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373138
Praha, Vinohrady

Jana Vlčková - Studio JV

Provozujeme kadeřnický salón, solární studio i nehtovou modeláž. Nabízíme poradenství v oblasti líčení. Pracujeme s přípravky značky Wella a L'Oréal. Provádíme úpravu a barvení obočí, barvení řas a depilace. Češeme svatební a společenské účesy. Poskytujeme možnost kurzů líčení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373106
Valašské Klobouky
Sponzorované odkazy:

Dámský klub

Provozuji fitness centrum a solárium.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373074
Mělník

Salon Sarah Praha - solária ergoline, manikúra, pedikúra, P-shine

Nabízíme služby kadeřnictví, solária ergoline, manikúra, pedikúra, P-shine, Bio gel, Gel-lak, shellac CND, Brisa lite CND, UV gel, depilace cukrovou pastou, kosmetické ošetření pleti Bioline. Semipermanentní nátěr na řasy. Dárkové poukazy, prodej kosmetiky na domácí použití Matrix, Biolage, Bioline.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373025
Praha, Vysočany

Studio Orchidea Mariánské Lázně, Úšovice - kavitace

Provoz solárií, kavitaci. Poskytuji estetické kamufláže zabarvených či zdeformovaných nehtů. K dispozici jsou dvě solária Ergoline 600 Turbo Avantgarde.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2372986
Mariánské Lázně, Úšovice

Athletic Fitness Club - posilovna a solárium Ústí nad Orlicí

Provozujeme posilovnu a solárium. Prodáváme výživové doplňky a sportovní oblečení. Nabízíme výživové poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2372897
Ústí nad Orlicí

Solární studio Sun Angel Praha, Smíchov

Provoz solária vybaveného solárii značek Ergoline a Megasun, které obsahují vibrační systém, který kromě opalovacího efektu napomáhá k úpravě krevního oběhu, korekci nadváhy, dodání energie a pěknému vzhledu pokožky. Prodáváme dárkové poukázky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2372751
Praha, Smíchov

Solární studio Skyline - Solária Chomutov

Provoz solárního a kosmetického studia. Solária - provozování profesionálních solárních studií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580710
Chomutov

Solární studio Shark Ostrava - Luxura, Tecnosole a Mega Sun

Nabízíme služby solárního studia. Prodáváme solária značky Luxura, Tecnosole a Mega Sun, ovládací systémy, solární lampy, kosmetiku a příslušenství. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelná školení pro provozovatele solárií a jejich zaměstnance.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580685
Ostrava, Hrabůvka

Solární studio Ústí nad Orlicí - infra-sauna

Specializujeme se na provoz solárního studia, kde je možné využít vertikální i horizontální přístroje, dále infra-saunu poskytují všeobecně známé terapeutické účinky včetně snížení intoxikace organismu. Nabízíme široký výběr solární kosmetiky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580659
Ústí nad Orlicí

Solární studio Naomi Přerov - solární kosmetika

Nabídka služeb solárního studia. Prodej solární kosmetiky. Prodej permanentek s cenou dle zakoupeného kreditu nebo počtu minut. Novinka v opalování - collagenárium. Turbosolárium. Proškolený a milý personál. Opalování v solárium přináší do těla vitamín D.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580593
Přerov I-Město

Petra Kokyová - Solární studio Nový Bydžov

Prodej solární kosmetiky značky Trend Tanology, Perfect Lex a Zen Tanology. Nabídka nehtové modeláže UV gelem či zdobení nehtů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580559
Nový Bydžov
1 2 > >|