Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

1.veterina Lískovec, s.r.o. - Veterinární ordinace

Veterinární ordinace především pro psy, kočky, fretky, hlodavce a jiná drobná zvířata. Pro Vaše mazlíčky zajišťujeme čipování, vystavování europasů, čištění zubů ultrazvukem, EKG a RTG vyšetření i odčervení. Provádíme chirurgické i gynekologické zákroky. Poskytujeme odborné poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960252
Brno, Starý Lískovec

MM-VET s.r.o. - Veterinární ordinace

Jsme moderní veterinární ordinace pro majitele zvířátek kteří ocení osobní přístup a důkladnou péči. Ordinaci jsme budovali se záměrem vytvořit veterinární pracoviště poskytující kompletní péči o zvířecí miláčky. Nabízíme služby v oblasti prevence, diagnostiky, terapie a chirurgie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960250
Praha, Braník

Veterinární klinika Delta MVDr. Michael Růžička, s.r.o.

Naše pracoviště Vám nabízí kompletní prevenci a léčbu psů, koček a drobných zvířat. Provádíme očkování, čipování, vystavení pasů, tetování, chirurgické zákroky, RTG a SONO vyšetření, vyšetření krve, moči, mikroskopické a dermatologické vyšetření, čištění zubního kamene ultrazvukem, prodej léků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958830
Praha, Ruzyně
Sponzorované odkazy:

VETERINÁRNÍ KLINIKA VetPark, MVDr. Dominik Vlach

Veterinární klinika a ordinace. Lékaři Dr. David Srba a Dr. Ina Králová. Provádíme obecnou chirurgii i ortopedii. Vybavení: rentgen, skiaskop, diagnostický a zubní ultrazvuk, vybavený operační sál s bezpečnou inhalační anestezií, elektrokauterem, monitorem životních funkcí, EKG. Nonstop pohotovost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958828
Praha, Horní Počernice

Vethope s.r.o. - veterinární klinika

Veterinární ordinace - zdravotní péče o zvířata. Jsme veterinární klinika, která se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček, potkanů, morčat a dalších drobných savců.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958826
Praha, Modřany

ABvet Veterinární Klinika

Veterinární klinika specializující se na: artroskopii, ortopedii, neurochirurgii, endoskopii, laparoskopie, oficiální posuzování luxace patel, ortodoncii, kardio-Doppler, HCM, DCM, alergoterapii. Provádíme terapii DKK, DKL, OCD, TTA, DPO, PAULA, PGR, THR HELICA, FHO, ESF, EHF a portálního shuntu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373598
Bohumín, Nový Bohumín

Veterinární ordinace Koravet

Provádíme laboratorní, koprologické i sonografické vyšetření, tetování, chirurgické zákroky, interní medicínu, dermatologii, čipování, vystavování pasů. Prodáváme veterinární diety značky Hill´s a krmiva Taste of the wild, Magnusson a jiné chovatelské potřeby i pro koně. Také koupeme-San Bernard.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373569
Kutná Hora, Šipší

Veterinární ordinace MVDr. Marek Svoboda

Jsme veterinární ordinace poskytující preventivní léčebné a chirurgické zákroky, homeopatii, základní biochemické vyšetření, čištění zubů ultrazvukem. Provádíme také čipování a vydávání europasů. Prodej veterinárních diet a krmení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373532
Praha, Prosek

Veterinární ošetřovna PET - MVDr. Jaroslav Kučera, CSc.

Veterina a veterinární ošetřovna pro psy a kočky se specializuje na interní medicínu, zejména na nefrologii, urologii, onkologii a řešení poruch chování. Veterinární ordinace zajišťuje i očkování, odčervení, čipování a pasy, odstranění zubního kamene. Veterinář dělá návštěvy do bytu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373496
Brno, Bohunice

Veterinární klinika Maradovi Mělník - čipy, pasy, operace

Veterinární klinika poskytující komplexní péči o malá zvířata. Preventivní medicína-vakcinace, čipy, pasy, operace břišní, hrudní, páteře, ortopedie. Provádíme rtg, sono, endoskop, laparoskopie, laboratoř. Krátkodobá, dlouhodobá hospitalizace. Pohotovost nonstop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373462
Mělník
Sponzorované odkazy:

Veterinární klinika Anima, spol. s r.o. Praha, Hlubočepy

Komplexní veterinární preventivně léčebná péče, RTG, EKG, sonografie, čipování, interna, chirurgie a ortopedie, dermatologie, laboratorní diagnostika, anesteziologie. Výjezdy k pacientům po dohodě. Vydávání cestovních pasů pro zvířata (veterinář).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373428
Praha, Hlubočepy

Veterina Bystrc, s.r.o. - Veterinární ordinace Brno

Veterinární ordinace s veterinární pohotovostí. Provádíme vakcinace, odčervení, čipování, vydávání pasů, preventivní a léčebnou činnost, poradenství, chirurgické zákroky, asistence u porodů. Máme vybavenou laboratoř, RTG i ultrazvuk a další služby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373398
Brno, Bystrc

MVDr. Ludmila Koudelová veterinární ordinace Brno - rtg, SONO, EKG

Jsme veterinární ordinace. Nabízíme kompletní veterinární péči pro malá a drobná zvířata. Máme veškeré vybavení jako rtg, SONO, EKG, péče o zuby, chirurgie a poradenství. Prodáváme krmivo a chovatelské potřeby pro vaše miláčky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373362
Brno, Černá Pole

MVDr. Vladimír Vavřín - Veterinární ošetřovna Větrná, České Budějovice

Péče o malá zvířata, exoty, plazy. Nabídka prevence, léčba, chirurgie, RTG, USG, mikroskopie, zubní ultrazvuk, poradenství, prodej krmiv, klinické diety. Pohotovost na mobilu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373317
České Budějovice 2

Veterinární nemocnice AA-Vet Praha - pohotovost, chirurgie

Jsme specializované veterinární pracoviště s Non-Stop provozem zaměřené, kromě běžných úkonů, na pokročilou diagnostiku a terapii komplikovaných onemocnění psů a koček. Nabízíme pohotovost, chirurgii, diagnostiku, laboratoř a hospitalizaci.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373288
Praha, Záběhlice

Veterinární klinika Praha - MVDr. Pavel Santar, MVDr. Miloš Sedlář

Kompletní veterinární péče, laboratorní diagnostika, RTG, EKG, sonografické vyšetření a další. Poradenská činnost. Prodej krmiv a klinických diet. Možnost objednání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1581078
Praha, Košíře

Veterinární klinika na Jarově Praha, Žižkov - čipování zvířat, vakcinace

Provozujeme veterinární ambulanci. Zabýváme se čipováním zvířat, vakcinací, dermatologií, chirurgií, ortopedií a gynekologií. K dispozici jsou RTG a ultrazvukové přístroje, operační sál včetně inhalační anestezie či isofluranového odpařovače.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1581031
Praha, Žižkov

Veterinární klinika TOSA Olomouc - veterinární péče, chirurgické zákroky

Poskytujeme komplexní veterinární péči, chirurgické zákroky, kostní chirurgii, endokrinologii a vyšetření krve a moče na místě. Používáme vysokofrekvenční RTG, sonograf Aloka Sound barevný doppler, elektrokauter, elektronůž, inhalační narkóza.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1581001
Olomouc, Nové Sady

Veterinární klinika Mi-Vet, s.r.o. - non-stop pohotovost pro zvířata Ústí nad Labem

Nabízíme non-stop pohotovost pro veškeré zvířectvo. Poskytujeme operace páteře a hrudníku, wobbler, SLOT, totální endoprotézy, prasklé kolenní vazy, LCC, TPLO, TTA, dysplasie, TPO, trojitá osteotomie pánve, JPS, diagnostika kulhání, kožní onemocnění, perineální kýly, osteosyntézy, OCD.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580957
Ústí nad Labem, Severní Terasa

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. Praha, Lhotka

Veterinární klinika nabízí odbornou veterinární péči zajištěnou zkušeným veterinárním týmem za pomocí moderních přístrojů a vybavení. Rozsáhlé možnosti diagnostiky, plně vybavený operační sál. Krátkodobé i dlouhodobé hospitalizace. Pohotovost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580917
Praha, Lhotka
1 2 > >|