Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o. Praha, Lhotka

Veterinární klinika nabízí odbornou veterinární péči zajištěnou zkušeným veterinárním týmem za pomocí moderních přístrojů a vybavení. Rozsáhlé možnosti diagnostiky, plně vybavený operační sál. Krátkodobé i dlouhodobé hospitalizace. Pohotovost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580917
Praha, Lhotka

MVDr. Petr Vymazal - rtg, endoskopické a ortopedické vyšetření, sono

Nabízíme rtg, endoskopické a ortopedické vyšetření, sono, biochemickou analýzu. Dále operační zákroky, čištění zubů ultrazvukem, čipování zvířat, vystavení pasů, očkovací a antiparazitární programy, chovatelské poradenství a stříhání a úpravu psů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580908
Vyškov-Předměstí

Veterinární klinika zelená liška Praha, Krč

Jsme veterinární klinika zaměřená na malá zvířata, plazy a drobné savce. Provádíme prevenci, diagnostiku i léčbu za pomoci kvalitního vybavení (RTG, EKG, SONO, endoskopie, operační sál s inhalační anestézií, laboratoř). Prodáváme krmiva. Přijímáme platby kartou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580864
Praha, Krč
Sponzorované odkazy:

MVDr. Marek Gebauer Opava, Kateřinky

Naše veterinární klinika poskytuje péči pro psy, kočky, plazy, ptáky, exoty. Provádíme očkování, čipování, RTG, SONO, EKG, endoskopické vyšetření, pohotovost. Veterinární ordinace - zdravotní péče o zvířata.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580819
Opava, Kateřinky

Veterinární klinika U Kašpara Kolín III

Poskytujeme veterinární léčebnou a preventivní činnost malých zvířat, chirurgie, ortopedie, RTG, Sono, EKG, zubní ultrazvuk, čipování, laboratorní vyšetření, preventivní medicína, medicína ptáků, plazů, drobných savců, krátkodobá hospitalizace zvířat, prodej krmiv. Zajišťujeme pohotovostní službu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580781
Kolín III

Veterinární klinika VLTAVA s.r.o. RTG, ultrazvuk, endoskopie, EKG, laboratoř, laser

Veterinární péče v plném rozsahu. Ortopedická a oční specializace. RTG, ultrazvuk, endoskopie, EKG, laboratoř, laser, hospitalizace, mikročipy. Posuzování dysplazie, luxace čéšky, PRA. Prodej - krmiva a diety: Eukanuba, Hills.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580729
České Budějovice 2

Solární studio Skyline - Solária Chomutov

Provoz solárního a kosmetického studia. Solária - provozování profesionálních solárních studií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580710
Chomutov

Solární studio Shark Ostrava - Luxura, Tecnosole a Mega Sun

Nabízíme služby solárního studia. Prodáváme solária značky Luxura, Tecnosole a Mega Sun, ovládací systémy, solární lampy, kosmetiku a příslušenství. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelná školení pro provozovatele solárií a jejich zaměstnance.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580685
Ostrava, Hrabůvka

Solární studio Ústí nad Orlicí - infra-sauna

Specializujeme se na provoz solárního studia, kde je možné využít vertikální i horizontální přístroje, dále infra-saunu poskytují všeobecně známé terapeutické účinky včetně snížení intoxikace organismu. Nabízíme široký výběr solární kosmetiky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580659
Ústí nad Orlicí

Solární studio Naomi Přerov - solární kosmetika

Nabídka služeb solárního studia. Prodej solární kosmetiky. Prodej permanentek s cenou dle zakoupeného kreditu nebo počtu minut. Novinka v opalování - collagenárium. Turbosolárium. Proškolený a milý personál. Opalování v solárium přináší do těla vitamín D.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580593
Přerov I-Město
Sponzorované odkazy:

Petra Kokyová - Solární studio Nový Bydžov

Prodej solární kosmetiky značky Trend Tanology, Perfect Lex a Zen Tanology. Nabídka nehtové modeláže UV gelem či zdobení nehtů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580559
Nový Bydžov

SunSolar - solární studio Uherské Hradiště

Solární studio. Mimo služby solária také nabízíme nehtový design. Najdete u nás 5 solárií. Nabízíme výhodné permanentky, věrnostní klub a prodej solární kosmetiky více než pěti značek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580500
Uherské Hradiště

Solární a nehtové sutido - Ing. Zdeňka Větrovská

Provoz solária. Nabídka služeb nehtového studia či prodlužování a zhušťování vlasů. Solária - provozování profesionálních solárních studií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580475
Moravské Budějovice

Solární studio Bronz Slaný

Solární studio Vám nabízí 4 solária značek Ergoline, Megasun a Eclipse. Ve všech soláriích jsou trubice dle Evropské normy pro šetrné a bezpečné opalování. Prodáváme solární kosmetiku Australian Gold, Emerald Bay a Oranjito. Nabízíme masáže, pedikúru, kosmetiku a modeláž nehtů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580465
Slaný

JEREMI sport Praha, Stodůlky

Provozujeme solárium, saunu a posilovnu. Nabízíme masáže, hodiny aerobiku, alpinningu, TRX či spinningu. Dále u nás najdete hřiště na squash, badminton, ricochet a volejbal. Provádíme klasické, rekondiční či havajské masáže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580426
Praha, Stodůlky

Vila Jiřinka Luhačovice - solná jeskyně, solárium, saunový svět, vacushape

Poskytujeme ubytování v moderních a pohodlně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je privátní wellness, solná jeskyně, solárium, saunový svět, vacushape a fitness. Možnost využití konferenční místnosti s kapacitou 30 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1560034
Luhačovice

Martina Fidlerová Nehtové studio - úprava nehtů

Provádím manikúru, nehtovou modeláž rukou i nohou, parafínové zábaly rukou, p-shine, pedikúru suchou i mokrou cestou. Můžete zakoupit i domácí ošetřující kosmetiku a dárkové poukazy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1559891
Jabkenice 87

Nehtové studio Martina

Naše nehtové studio nabízí nehtovou modeláž UV gelem, francouzskou manikúru, Gel-lak, lakování i zdobení nehtů. Prodej nehtové kosmetiky a krémů na ruce. Provádíme parafínové zábaly a další služby - nalepovací řasy, malování, nail art, zpevnění přírodních nehtů gelem, nanášení olejíčku a jiné.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1559836
Prostějov

Style kosmetika Miroslava Podveská

Provádím kosmetiku, mikromasáž očního okolí, čištění pleti, barvení obočí a řas, manikůru, permanentní prodlužování řas, gelové nehty, modeláž a zdobení nehtů, poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1559733
Polička, Horní Předměstí

Salon JOY - Edita Nedorostová

Provádím manikúru, nehtovou modeláž nebo Shellac.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1559580
Nymburk
|< < 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 > >|