Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

Fitneska - dámský fitness

Moderní fitness centrum pro ženy - kruhový trénink, kardio trénink, programy pro redukci tuku v oblasti břicha, skupinové lekce pod vedením trenérky, relaxace a výživové poradenství. Prodej sportovní výživy a doplňků. K dispozici klimatizace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960020
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem

Gym, fitness, cvičení.

Gym, fitness, cvičení. Provozujeme moderně zařízené fitness centrum. Součástí je rozsáhlá posilovna, včetně crossfit, maswrestling a strongman.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960018
Praha, Hloubětín

PROFITSPORT - Dámský fitness

Provozujeme dámský fitness a skupinová cvičení - fitbox, pilates, power jógu, kruhový trénink, cvičení pro těhotné a SM systém. Nabízíme pronájem tělocvičny - zrcadlového sálu, úpravy jídelníčku, programy na hubnutí a redukci tuku, tréninkové plány, měření tuku a služby osobního trenéra.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958624
Plzeň, Jižní Předměstí
Sponzorované odkazy:

Fitness Timpo Olomouc

Provozujeme fitness centrum a solárium. Nabízíme cvičení na cvičících strojích značky Grun sport a KWK, rotopedy, steppery, eliptické posilovací stroje, cvičení pod vedením osobního trenéra, aerobik, břišní tance a cvičení pro děti i seniory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958622
Olomouc, Nová Ulice

ARBES - squash a fitness centrum

Poskytování služeb sportovního centra. Nabídka squashe, posilovny, sauny, solária, masáží a kosmetiky. Prodej sportovního vybavení. Dětský koutek. Bar klasický i fitness.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958620
Praha, Smíchov

Fitness Svět pod Palmovkou

Pestrobarevný svět fitness a wellness pro ty, kteří nemají rádi velké neosobní fitness kluby a hledají rodinné fitko s veškerým potřebným zázemím. Posilovna s kardiozónou, osobní tréninky, skupinové lekce, cvičení pro děti, ricochet, spinning, sauna, solárium, stolní tenis, privátní vířivka a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354171
Praha, Libeň

Fitnesskotva Fitcentrum - cvičení.

Fitness centrum, které nabízí širokou škálu cvičebních lekcí: Trampolínky, Pilates, Zumba, Power jóga, Jóga, Funkční a kruhový trénink, Piloxing, MTV dance, Reggaeton, EMP posilování. Dále nabízí služby zkušených osobních trenérů. Pro odpočinek: sauna, solária, masáže. Parkování 2 hodiny zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354145
Praha, Staré Město

FIT PARK

K dispozici je rozsáhlá kardiozóna, posilovna, spinning, badminton, skupinové lekce (piloxing, jumping, fitbox, kruháče, jóga...), 2 sály a špičková funkční zóna s atletickými drahami. Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354108
Ostrava, Moravská Ostrava

Fitness Bulldog Gym

Zajišťujeme provoz moderního fitness vybaveného stroji z USA převážně firem Cybex, Tuff Stuff a činek Ivanko. V našem baru nabízíme široký výběr doplňkové sportovní výživy a nápojů. Mezi naše služby také patří trenér se zdravotním zaměřením, osobní trenér fitness, masáže, výživový poradce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354074
Most

Contours - Fitness pro ženy

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354029
Karlovy Vary, Stará Role
Sponzorované odkazy:

Fitness URAL Fitcentrum - cvičení.

Jedinečné fitness centrum v Karlovarském kraji prvotřídní kvality. Posilovna, Kardio zóna, FTS klec. Celá řada skupinových cvičení: Bosu, Fitbox, TRX, Kruhový trénink, Pilates, Jóga, Zumba, Rope Skipping, Trampolíny, Twerk. Solárium, kavárna, diagnostika těla, výživové poradenství, osobní tréninky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353996
Sokolov

SPORT STUDIO PRIMA, s.r.o.

Provozujeme fitness centrum i sportstudio a solárium. Nabízíme aerobik, fight sál, zumbu, jógu, pilates, fitbox a další. Poskytujeme poradenství v oblasti skladby tréninku a výživových doplňků. Zajišťujeme služby proškolených lektorů a trenérů. Organizujeme cvičení pro děti formou her.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353960
Karlovy Vary, Rybáře

FITNESS FOR JOY

Fitness centrum nabízí pestrý výběr fitness aktivit - TRX, kruhový trénink, Tabata, Aero joga, Vinyasa joga, Pilates, zdravé cvičení, cvičení pro seniory, Bosu, Bodystyling, Pump FX.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353915
Praha, Modřany

BodyTec - Mgr. Martin Riesner

Nabízím služby osobního trenéra se zaměřením na EMS trénink BodyTec. Zajišťuji formování postavy, zvýšení síly a vytrvalosti. Cvičení je vhodné pro ženy i muže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353818
Brno, Veveří

Health&Fitness Olgy Šípkové

Provozujeme klubové fitness. V nabídce je posilovna, spinning, body&mind, sauna, pára, vířivka, bazén, aquaaerobik, solárium, kryolipolýza a osobní tréninky. Sestavení tréninkového plánu. Součástí našich služeb je také kadeřnictví, manikúra i pedikúra.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353745
Praha, Nusle

Health & Leisure Club Park Holiday Praha, Benice

Nabízíme širokou škálu wellness i fitness aktivit. K dispozici je tenis včetně tréninku, badminton, squash, fitness zóna EnerGym, lekce zumby, SPINNING®, pilates a daší. Součástí je i wellness zóna ClubWell s bazénem, whirlpool a sauny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1553155
Praha, Benice

Hany bany Praha, Hostivař

Provozujeme dámské fitness centrum, Power plate, Vacushape, kardio zóna, skupinové cvičení, squash, ping pong, zumbu, solárium. Nabízíme osobní trénink, zdravotní masáže, fitness bar, kosmetiku, kruhový trénink, funkční trénink, bodyforming, výživové poradenství, zdravou výživu, zdravé hubnutí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1553103
Praha, Hostivař

TWISTER FITNESS club Ostrava, Moravská Ostrava

Nabízíme fitness o celkové rozloze 600m2 v Ostravě - Fifejdách nedaleko nákupního centra Futurum. V r.2011 nově vybavena posilovna a kardiozóna. Celkově přes 80 cvičebních jednotek. Dále nabízíme osobní trenéry, solárium, prodej sportovní výživy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552936
Ostrava, Moravská Ostrava

AxaGym Praha, Nové Město

Fitness centrum a posilovna nabízí více než sedm desítek strojů pro formování postavy a posilování fyzické kondice. To vše najdete v útulném prostředí v centru hlavního města, se zkušenými trenéry a přátelskou klubovou atmosférou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552813
Praha, Nové Město

S - Fitness Praha, s.r.o. Praha, Černý Most

Provozujeme fitness a relaxační studio. Nabízíme posilovnu, lekce ZUMBY, aerobic, yogu, stepy, kalanetiku a další. Lekce s trenérkou. K dispozici solárium, Sun Fix – samoopalovací nástřik, masáže, lymfomasáže, indoor cycling, vířivka, infrakabina, cvičební sál a dětský koutek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552762
Praha, Černý Most
1 2 > >|