Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

Alexandra Hladíková - STUDIO NAILS

Poskytujeme komplexní služby v oblasti: manikúra, mokrá pedikúra, modeláž nehtů, gelaky a zdobení nehtů. Jsme odborníky v manikúře a pedikúře. Klademe maximální důraz na hygienu a pečlivost. Máme české manikérky s dlouholetou zkušeností. Provozujeme vertikální turbosolária. Parkování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60698
Praha, Vršovice

Enii Nails - nehtová kosmetika

Prodej a velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Dodáváme vybavení nehtových a pedikurních salonů včetně manikurních a pedikurních pomůcek. Organizujeme rekvalifikační kurzy a školení v tomto oboru. Prodáváme dekorativní kosmetiku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60696
Uherské Hradiště

Nail salon Blondie

Tímto bychom Vás rádi pozvali do našeho salonu. Můžeme Vám nabídnout spoustu profesionálních služeb jako manikúra, SPA manikúra, modeláž nehtů gelem, Shellac, gel lak, rock lak, relaxační masáže rukou, peeling, P-shine, zábaly a mnoho dalšího. Můžete přijít si k nám odpočinout od běžného života.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60694
Praha, Michle
Sponzorované odkazy:

Kadeřnictví Tanaj

Provozujeme kadeřnictví. Nabízíme společenské účesy. Prodej vlasové kosmetiky. Tónování přírodních vlasů, změnu střihu i barvy, neznatelné krytí šedin, úprava vousů. Tvořím svatební a společenské účesy. Nabízím prodlužování i zahuštění vlasů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60692
Brno, Židenice

Salon Petra Měchurová

Nabízíme kadeřnické služby – střih, barva, melíry, narovnávání, obřady i společenské účesy včetně svatebních ateliérů, prodej vlasové kosmetiky L´oreal Professionnel, Kérastase a vzdělávání kadeřníků v rámci Academy Lab
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60690
Praha, Staré Město

Hair spa Lenka Zapletalová

Nabízíme Vám veškerou péči v oblasti kadeřnických služeb. Střihy, barvení, melíry, vlasové lázně. Péče o klienty v podobě masáží, odpočinek při rituálech na míru. Ozonová terapie, ultrazvuková žehlička, aromaterapie, bahenní detoxikační kůry, keratin. Prodej luxusní vlasové kosmetiky Davines. Eshop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40560
Praha, Karlín

AEROBIC STUDIO Petry Moudré

Nabízíme pravidelné lekce pilates, zdravotní cvičení, body form, core training a Zumby. K dispozici jsou veškeré cvičební pomůcky - činky, over bally, gumičky, therabandy a podložky, včetně jogamatek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40558
Brno, Bystrc

Solárium Fitness BBC

Provozujeme fitness studia, solária Ergoline a MegaSun, relaxaci. Nabízíme množství hodin aerobiku, jógy, zumby, aerobic dynamic kickbox, cycling pod vedením profesionálních trenérů, cvičení na posilovacích strojích, welness, sportoviště, masáže, poradenství ve výživě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40556
Praha, Vinohrady

Euforie

Nabízíme fitness, posilovnu, solárium, VacuShape, lymfodrenáže, TRX, fitbox, Bosu, pilates a jógu. Pořádáme cvičení pro děti. K dispozici máme dětský koutek. Poskytujeme možnost zajištění rekvalifikačních fitness kurzů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40554
Praha, Karlín

Siva

Provoz čajírny, kafírny a čajového sklepa. Nabídka posezení a vystoupení břišních tanečnic. Prodej čajů a vodních dýmek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40552
Praha, Staré Město
Sponzorované odkazy:

Japonská čajovna Koke Iwa – Mechová skála

V japonské čajovně nabízíme vedle široké nabídky kvalitních japonských zelených čajů i nevšední příležitost ochutnat prvotřídní japonský šlehaný čaj, který je na ohništi přímo před hosty připravován po staletí kultivovaným obřadem – čanoju. Koke Iwa – Vaše Japonsko v srdci Prahy!
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40550
Praha, Smíchov

Čajovna U Džoudyho

Provoz čajovny s prodejem občerstvení, založené v roce 2006. Možnost koupě čajů a čajové keramiky. Příjemné posezení u stolků nebo na polštářích. Za pěkného počasí je k dispozici také venkovní zahrádka. Čajovna slouží zároveň jako galerie.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40547
Praha, Vinohrady

DrStanek

Internetový prodej produktů Guareta zaměřených na redukci váhy a následné udržení. Nabídka dietních jídelníčků a doplňků stravy podporující hubnutí. V nabídce se nachází polévky, pudinky a krémy, proteinové tyčinky i koktejly. Velmi oblíbené jsou hotové pokrmy DietLine, vhodné do každého jídelníčku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 968
Praha, Staré Město

Biovara

Internetový prodej neera detox, potravin, doplňků stravy, přírodních sladidel, odšťavňovačů, kuchyňských přístrojů a pomůcek. Nabízíme kakaové boby, sušené plody, zelené potraviny, zdravou výživu, ekologickou drogerii, byliny a čaje. Najdete u nás, menstruační kalíšky, semínka, ořechy, oleje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 966
Zeleneč

VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Veterinární nemocnice s nonstop pohotovostí bez příplatků a s hospitalizací nabízí nadstandardní veterinární služby, moderní prostředí, zázemí pro klienty, rozsáhlé technické vybavení, specializované veterináře, rehabilitační péči a přírodní medicínu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 964
Praha, Stodůlky

VETERINÁRNÍ KLINIKA BRANDÝS - VetPark, MVDr. Dominik Vlach

Veterinární ordinace a klinika s dlouholetou praxí se specializuje na chirurgii,ortopedii, stomatologii, operace páteře, onkologii, endokrinologii, reprodukci, kastrace, endoskopii. Veterina pohotovost, RTG, CT, USG, EKG. Dr. David Srba, Dr. Petr Šimůnek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 962
Brandýs nad Labem

Solární studio R, s.r.o.

Provozujeme horizontální i vertikální solária, online prodej solární kosmetiky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 960
Praha, Motol

Sun City, s.r.o.

Provozujeme solární studia a prodáváme solární kosmetiku. Dále poskytujeme servis, poradenství a bazar. Zabýváme se provozováním profesionálních solárních studií a prodejem solárií - Ergoline, Megasun a Luxura. Solárium dodáme s veškerým servisem při instalaci a údržbě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 958
Pardubice, Zelené Předměstí

OR Nail Atelier

Provádíme manikúru, modeláž nehtů, parafínovou lázeň, pedikúru, Shellac, péči o přírodní nehty a další. Naše služby v oblasti nehtové modeláže a manikúry jsou prováděny profesionálními manikérkami a nehtovými designérkami. Pracujeme pouze s certifikovaným materiálem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 956
Praha, Jinonice

Studio Hugo Nails

Provádění manikúry a gelové modeláže nehtů (akrygel, shell-lak) včetně zdobení nehtů kamínky, malováním, obtisky, nehtovou modeláž a prodlužování řas. Nabízíme kosmetické služby, depilace, solárium, kadeřnictví, prodlužování a zhušťování vlasů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 954
Praha, Nové Město
|< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >|