Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

HerBio, spol. s r.o. Zdravá výživa - prodej zdravé výživy.

Prodáváme zdravou výživu, racionální a vegetariánskou stravu, bezlepkové a dia výrobky i bylinné čaje. Nabízíme přírodní kosmetiku a odbornou literaturu. Poskytujeme bio potraviny, byliny volně vážené, a to jejich kořeny, listy, kůru, květy, nať.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2374048
Plzeň, Jižní Předměstí

Zdravá výživa Maranatha - BIO potraviny, přírodní kosmetika Mrtvé moře DSM

Nabízíme produkty zdravé výživy, BIO potraviny, přírodní kosmetiku Mrtvé moře DSM, Logona, eko čisticí prostředky Ecover, keramiku, výrobky z chráněných dílen.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373882
Praha, Michle

COUNTRY LIFE, s.r.o. - produkty zdravé výživy, nápoje, sendviče

Bioprodejna nabízí: biopotraviny a produkty zdravé výživy, nápoje, sendviče, doplňky stravy, ekologická drogerie, přírodní kosmetika. Bio z českých ekofarem a z vlastní biopekárny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373811
Praha, Vinohrady
Sponzorované odkazy:

Jiřka - Denní menu, výběr z bezmasých jídel, sojového masa, masových jídel

Prodáváme potraviny zdravé výživy. Provozujeme jídelnu s tradičními jídly i vegetariánskými specialitami. Zajišťujeme denní rozvoz dle jídelníčku. Denní menu zahrnuje polévku a výběr z bezmasých jídel, sojového masa, masových jídel a salátů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373712
Poděbrady I

Slunečnice – zdravá výživa Otrokovice

Nabízíme prodej a rozvoz: zdravé výživy, bezlepkové, DIA, BIO potraviny, čaje, kávu, sušené ovoce, vitaminy, zeleninu. Dále nabízíme 100% ovocné šťávy, ekologické prací a mycí prostředky, potravinové doplňky, koření, včelí produkty, Reishi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373648
Otrokovice

ABvet Veterinární Klinika

Veterinární klinika specializující se na: artroskopii, ortopedii, neurochirurgii, endoskopii, laparoskopie, oficiální posuzování luxace patel, ortodoncii, kardio-Doppler, HCM, DCM, alergoterapii. Provádíme terapii DKK, DKL, OCD, TTA, DPO, PAULA, PGR, THR HELICA, FHO, ESF, EHF a portálního shuntu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373598
Bohumín, Nový Bohumín

Veterinární ordinace Koravet

Provádíme laboratorní, koprologické i sonografické vyšetření, tetování, chirurgické zákroky, interní medicínu, dermatologii, čipování, vystavování pasů. Prodáváme veterinární diety značky Hill´s a krmiva Taste of the wild, Magnusson a jiné chovatelské potřeby i pro koně. Také koupeme-San Bernard.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373569
Kutná Hora, Šipší

Veterinární ordinace MVDr. Marek Svoboda

Jsme veterinární ordinace poskytující preventivní léčebné a chirurgické zákroky, homeopatii, základní biochemické vyšetření, čištění zubů ultrazvukem. Provádíme také čipování a vydávání europasů. Prodej veterinárních diet a krmení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373532
Praha, Prosek

Veterinární ošetřovna PET - MVDr. Jaroslav Kučera, CSc.

Veterina a veterinární ošetřovna pro psy a kočky se specializuje na interní medicínu, zejména na nefrologii, urologii, onkologii a řešení poruch chování. Veterinární ordinace zajišťuje i očkování, odčervení, čipování a pasy, odstranění zubního kamene. Veterinář dělá návštěvy do bytu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373496
Brno, Bohunice

Veterinární klinika Maradovi Mělník - čipy, pasy, operace

Veterinární klinika poskytující komplexní péči o malá zvířata. Preventivní medicína-vakcinace, čipy, pasy, operace břišní, hrudní, páteře, ortopedie. Provádíme rtg, sono, endoskop, laparoskopie, laboratoř. Krátkodobá, dlouhodobá hospitalizace. Pohotovost nonstop.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373462
Mělník
Sponzorované odkazy:

Veterinární klinika Anima, spol. s r.o. Praha, Hlubočepy

Komplexní veterinární preventivně léčebná péče, RTG, EKG, sonografie, čipování, interna, chirurgie a ortopedie, dermatologie, laboratorní diagnostika, anesteziologie. Výjezdy k pacientům po dohodě. Vydávání cestovních pasů pro zvířata (veterinář).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373428
Praha, Hlubočepy

Veterina Bystrc, s.r.o. - Veterinární ordinace Brno

Veterinární ordinace s veterinární pohotovostí. Provádíme vakcinace, odčervení, čipování, vydávání pasů, preventivní a léčebnou činnost, poradenství, chirurgické zákroky, asistence u porodů. Máme vybavenou laboratoř, RTG i ultrazvuk a další služby.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373398
Brno, Bystrc

MVDr. Ludmila Koudelová veterinární ordinace Brno - rtg, SONO, EKG

Jsme veterinární ordinace. Nabízíme kompletní veterinární péči pro malá a drobná zvířata. Máme veškeré vybavení jako rtg, SONO, EKG, péče o zuby, chirurgie a poradenství. Prodáváme krmivo a chovatelské potřeby pro vaše miláčky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373362
Brno, Černá Pole

MVDr. Vladimír Vavřín - Veterinární ošetřovna Větrná, České Budějovice

Péče o malá zvířata, exoty, plazy. Nabídka prevence, léčba, chirurgie, RTG, USG, mikroskopie, zubní ultrazvuk, poradenství, prodej krmiv, klinické diety. Pohotovost na mobilu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373317
České Budějovice 2

Veterinární nemocnice AA-Vet Praha - pohotovost, chirurgie

Jsme specializované veterinární pracoviště s Non-Stop provozem zaměřené, kromě běžných úkonů, na pokročilou diagnostiku a terapii komplikovaných onemocnění psů a koček. Nabízíme pohotovost, chirurgii, diagnostiku, laboratoř a hospitalizaci.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373288
Praha, Záběhlice

Salon RELAX - Jana Seifertová

Provoz kosmetického a kadeřnického salonu. K dispozici je solárium. Provádíme neinvazivní liposukce, modeláž nehtů, přístrojovou pedikúru a prodlužování vlasů i řas. Nabízíme hlubokou obnovu vlasového vlákna či zrcadlový lesk, scelené konečky a přirozený pohyb vlasů. Poskytujeme vlasové poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373240
Louny

Solární studio - RELAX, s.r.o.

Provozujeme 4 horizontální a vertikální solária a collegenárium. Nabízíme lymfatické masáže, solární kosmetiku a odborného poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373204
Praha, Černý Most

Studio WellnessTop

Provozujeme wellness studio, kde poskytujeme služby kosmetiky, pedikúry, manikúry. Dále provádíme masáže, zábaly, prodlužování řas, bělení zubů a další. K dispozici je zde sauna, solárium, vacu shape, rekondiční stoly nebo výřivka. Prodáváme kosmetiku značky Gerards.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373175
Kladno

HIT Fitness Flora

Sportcentrum na ploše 1 950 m2 nabízí squash, rozšířenou posilovnu, strečink, aerobic a speed cyklocentrum. Dále nabízí masáže, solária, saunu, infrasaunu, hernu pro děti a kadeřnictví. Od ledna 2005 k dispozici nový sál pro aerobní aktivity.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373138
Praha, Vinohrady

Jana Vlčková - Studio JV

Provozujeme kadeřnický salón, solární studio i nehtovou modeláž. Nabízíme poradenství v oblasti líčení. Pracujeme s přípravky značky Wella a L'Oréal. Provádíme úpravu a barvení obočí, barvení řas a depilace. Češeme svatební a společenské účesy. Poskytujeme možnost kurzů líčení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2373106
Valašské Klobouky
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|