Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

Kadeřnické studio MEFISTO

Kadeřnické studio nabízí veškeré kadeřnické a kosmetické služby, prodlužování vlasů technikou Great Lenghts, manikúru, pedikúru. Prodej vlasové kosmetiky Loreal Profesional, Kerastase.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2367504
Praha, Nové Město

Vlasárna Kadeřnictví - péče o vaše vlasy.

Provozujeme dámské a pánské kadeřnictví s individuálním přístupem. Vytváříme netradiční účesy dle Vaší osobnosti. Poskytujeme odbornou péči školenými vlasovými designery, stylisty a coloristy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2367450
Prostějov

Kadeřnictví ATRACTIV M

Kadeřnictví nabízí dámské, dětské, pánské služby, vlasové proměny, poradenství, svatební a společenské účesy včetně líčení. Poskytujeme kosmetické služby, modelaci nehtů a pedikúru. Používáme vlasovou kosmetiku Matrix, Fanola a kosmetiku Payot.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2367414
Praha, Dejvice
Sponzorované odkazy:

TONI&GUY Kadeřnictví - péče o vaše vlasy.

Nabízíme kadeřnické služby. Provádíme střih a foukanou, žehlení vlasů, narovnávání vlasů Bio lonic, stříhání strojkem, melíry, barvení vlasů, korekci barvy. Prodáváme šampony, kondicionéry a stylingové přípravky značky label.m.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2367357
Praha, Nové Město

Studio ALENA

Nabízíme služby dámského, pánského a dětského kadeřnictví. Specializujeme se na prodlužování vlasů, společenské a svatební účesy, proměny. Provádíme mytí, střih, úpravu, barvení, melírování, trvalou, stahování barvy, stříhání strojkem, dále mokrou pedikúru, manikúru, gelové nehty a masáže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2367303
Praha, Strašnice

Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI, s.r.o.

Nabízíme dámské, pánské a dětské kadeřnické služby, prodej vlasové kosmetiky Wella Professionals, SP, L´Oreal. Poradenská činnost. Prodlužování vlasů. Kosmetické služby, permanentní prodlužování řas a biostimulační laser.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2367224
Praha, Břevnov

Fitness Svět pod Palmovkou

Pestrobarevný svět fitness a wellness pro ty, kteří nemají rádi velké neosobní fitness kluby a hledají rodinné fitko s veškerým potřebným zázemím. Posilovna s kardiozónou, osobní tréninky, skupinové lekce, cvičení pro děti, ricochet, spinning, sauna, solárium, stolní tenis, privátní vířivka a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354171
Praha, Libeň

Fitnesskotva Fitcentrum - cvičení.

Fitness centrum, které nabízí širokou škálu cvičebních lekcí: Trampolínky, Pilates, Zumba, Power jóga, Jóga, Funkční a kruhový trénink, Piloxing, MTV dance, Reggaeton, EMP posilování. Dále nabízí služby zkušených osobních trenérů. Pro odpočinek: sauna, solária, masáže. Parkování 2 hodiny zdarma.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354145
Praha, Staré Město

FIT PARK

K dispozici je rozsáhlá kardiozóna, posilovna, spinning, badminton, skupinové lekce (piloxing, jumping, fitbox, kruháče, jóga...), 2 sály a špičková funkční zóna s atletickými drahami. Díky své rozloze nabízíme pestrou paletu služeb a možností sportovního vyžití pro klienty různých zájmů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354108
Ostrava, Moravská Ostrava

Fitness Bulldog Gym

Zajišťujeme provoz moderního fitness vybaveného stroji z USA převážně firem Cybex, Tuff Stuff a činek Ivanko. V našem baru nabízíme široký výběr doplňkové sportovní výživy a nápojů. Mezi naše služby také patří trenér se zdravotním zaměřením, osobní trenér fitness, masáže, výživový poradce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354074
Most
Sponzorované odkazy:

Contours - Fitness pro ženy

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2354029
Karlovy Vary, Stará Role

Fitness URAL Fitcentrum - cvičení.

Jedinečné fitness centrum v Karlovarském kraji prvotřídní kvality. Posilovna, Kardio zóna, FTS klec. Celá řada skupinových cvičení: Bosu, Fitbox, TRX, Kruhový trénink, Pilates, Jóga, Zumba, Rope Skipping, Trampolíny, Twerk. Solárium, kavárna, diagnostika těla, výživové poradenství, osobní tréninky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353996
Sokolov

SPORT STUDIO PRIMA, s.r.o.

Provozujeme fitness centrum i sportstudio a solárium. Nabízíme aerobik, fight sál, zumbu, jógu, pilates, fitbox a další. Poskytujeme poradenství v oblasti skladby tréninku a výživových doplňků. Zajišťujeme služby proškolených lektorů a trenérů. Organizujeme cvičení pro děti formou her.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353960
Karlovy Vary, Rybáře

FITNESS FOR JOY

Fitness centrum nabízí pestrý výběr fitness aktivit - TRX, kruhový trénink, Tabata, Aero joga, Vinyasa joga, Pilates, zdravé cvičení, cvičení pro seniory, Bosu, Bodystyling, Pump FX.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353915
Praha, Modřany

BodyTec - Mgr. Martin Riesner

Nabízím služby osobního trenéra se zaměřením na EMS trénink BodyTec. Zajišťuji formování postavy, zvýšení síly a vytrvalosti. Cvičení je vhodné pro ženy i muže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353818
Brno, Veveří

Health&Fitness Olgy Šípkové

Provozujeme klubové fitness. V nabídce je posilovna, spinning, body&mind, sauna, pára, vířivka, bazén, aquaaerobik, solárium, kryolipolýza a osobní tréninky. Sestavení tréninkového plánu. Součástí našich služeb je také kadeřnictví, manikúra i pedikúra.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353745
Praha, Nusle

Čajovna Rashmi

Provozujeme čajovnu s bezbariérovým přístupem. Nabízíme Vám vodní dýmky, mnoho různých čajů v teplé i studené verzi. Nabízíme čaje z Číny, Japonska, Vietnamu, Taiwanu, Afriky i ostatních zemích. Z pokrmů si u nás můžete vybrat kuskus, tousty, nachos a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353668
Ostrava, Poruba

Čajovna Amana

Nabízíme posezení u čaje a nealkoholických nápojů. Prodáváme vážené čaje.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353565
Praha, Nové Město

Sluneční čajovna

Provozujeme čajovnu. Nabízíme různé druhy čaje a bylin, vodních dýmek a exotických pochoutek. Součástí prostoru je terasa, na které je možno v teplých dnech posedět. K čajovně patří i knihkupectví a obchod s čajovou keramikou, vodními dýmkami, textilem a dárkovým zbožím.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353468
Kladno

Teashop čajový ateliér

Provozujeme čajovnu s výběrem tradičních absinthů s veškerým vybavením pro jejich přípravu. K dispozici je absinthová fontána, sklenice, lžičky a salónek zasvěcený vodním dýmkám od značky Medusedesign.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2353395
České Budějovice 1
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|