Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

Fitness Slavia, s.r.o. Praha, Vršovice

Fitness centrum s profesionálně vybavenou posilovnou, masérnou, soláriem, sálem na aerobic, indoor cycling, cardiozónou a barem. Poradenství ohledně správného cvičení a výživy zajišťují absolventi FTVS, lékaři a odborní trenéři.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552639
Praha, Vršovice

FITNESS POWER Praha, Krč

Fitness nabízí posilovnu, trenérské služby, kruhový trénink, TRX cvičení, solárium-Ergoline, masáže, Vacu walk, vibrační plošinu Flabelos, prodej a poradenství v oblasti sportovní výživy. Studentské slevy. Platba možná poukazy, unišeky a benefity.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552547
Praha, Krč

ARBES sauny, solária - squash a fitness centrum Praha, Smíchov

Poskytování služeb sportovního centra. Nabídka squashe, posilovny, sauny, solária, masáží a kosmetiky. Prodej sportovního vybavení. Dětský koutek. Bar klasický i fitness.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552441
Praha, Smíchov
Sponzorované odkazy:

Health Club&Spa, InterContinental Praha, Staré Město - aerobik, osobní trenér

Fitness centrum nabízí posilovnu se stroji Technogym Excite, aerobik a osobního trenéra. Dále bazén čištěný solí (prosklená střecha), vířivá vana, sauny a masáže (SPA&Beauty program pro tělo i duši). Relaxační zóna i prodej sportovního oblečení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552389
Praha, Staré Město

Pure Jatomi Fitness - Jukari, cycling, zumba, street dance, power yoga

Exkluzivní klub poskytuje služby fitness a wellness, bazén, sauna, parní lázeň, jacuzzi, salon Beauty & Spa. K dispozici osobní trenér, moderní stroje MATRIX, tréninkový program Jukari, cycling, zumba, street dance, power yoga, latino mix dance atd.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1552300
Praha, Libeň

FIT-KO Fitness Kočířovi Olomouc, Nová Ulice

Provoz fitnesscentra. Nabídka služeb osobních trenérů, výživových poradců, skupinových cvičení - TRX, pilates, aerobik, rolletic, bodystyling, pilates, power jóga, jumping, dance aerobik s posilováním a jiné. Poskytujeme doplňkové služby jako je hlídání dětí, půjčení ručníku a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1286288
Olomouc, Nová Ulice

Best Gym Horova Brno, Žabovřesky - aerobic, interval workout, pilates

Jsme fitness centrum s rozlohou 500 m2. Posilovna, fitness, fitko, squash, sálové aktivity: aerobic, interval workout, pilates, jóga, bosu, zumba, bodyform, funkční trénink, master jump (trampolínky), piloxing. Osobní trenér fitness, masáže, kosmetika, depilace. Máme vlastní parkování ve dvoře.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953765
Brno, Žabovřesky

FITNESS HAPPY SUN RELAX

Jsme fitness centrum, posilovna, solární a kosmetické studio. Nabízíme masáže a bělení zubů, dále infrasauna a kolagenárium, strojová lymfodrenáž, laserová liposukce, diamantovová mikrodermabraze a elektrostimulace. Provozujeme IPL-fotoomlazení, epilace a akné. Prodej doplňků NUTREND a SOLGAR.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 921028
Rosice

Ladies Gym Studio, Power joga, Body Form, Pilates, Zumba toning

Fitness centrum pouze pro ženy - komplexní služby. V nabídce kardio-zóna, posilovna, Heat program, Power plate, Vacu body space, Power joga, Body Form, Pilates, Zumba toning, Zumba, Bosu, Chi-toning, Trx-závěsný systém, privátní Whirpool, solárium, zdravá záda - pevné bříško, různé druhy masáží.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 698311
Brno, Královo Pole

Family Fitness Olgy Šípkové

Moderní fitness centrum s TOP lektory vybranými O.Šípkovou. Nabízíme aerobik, spinning, posilovnu, funkční trénink, TRX, GRAVITY, yogu atd, spolu se Saunovým světem, asijské masáže Planet Zen, 2x Vacushape, solária MEGASUN, brainlight křeslo, manikúra, dětský koutek a InBody.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 698105
Praha, Třebonice
Sponzorované odkazy:

AEROBIC STUDIO Petry Moudré

Nabízíme pravidelné lekce pilates, zdravotní cvičení, body form, core training a Zumby. K dispozici jsou veškeré cvičební pomůcky - činky, over bally, gumičky, therabandy a podložky, včetně jogamatek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40558
Brno, Bystrc

Solárium Fitness BBC

Provozujeme fitness studia, solária Ergoline a MegaSun, relaxaci. Nabízíme množství hodin aerobiku, jógy, zumby, aerobic dynamic kickbox, cycling pod vedením profesionálních trenérů, cvičení na posilovacích strojích, welness, sportoviště, masáže, poradenství ve výživě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40556
Praha, Vinohrady

Euforie

Nabízíme fitness, posilovnu, solárium, VacuShape, lymfodrenáže, TRX, fitbox, Bosu, pilates a jógu. Pořádáme cvičení pro děti. K dispozici máme dětský koutek. Poskytujeme možnost zajištění rekvalifikačních fitness kurzů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40554
Praha, Karlín

PARTYFIT

Revoluční cvičení s rychlým spalováním tuků a tvarování postavy v přátelské atmosféře - H.E.A.T., TRX, Hot Jóga, Piloxing, Zumba, Břišní pekáč, venkovní cvičení, H.E.A.T. NA LODI, hlídání dětí. Příjemné prostředí, klimatizované sály, přímo u metra. Pronájem tělocvičny, otevřeno denně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 948
Praha, Karlín

Contours Fitness pro ženy

Fitness pro ženy s kruhovým tréninkem. Naše cvičení účinně a rychle pálí tuky a tvaruje ženskou postavu již za 30 minut 2x týdně. Překážkou není jakýkoliv věk, hmotnost, kondice a zdravotní omezení. Po celou dobu se o Vás stará trenérka, která Vám poradí i se stravou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 946
Praha, Smíchov
|< < 1 2