Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

SunSolar - solární studio Uherské Hradiště

Solární studio. Mimo služby solária také nabízíme nehtový design. Najdete u nás 5 solárií. Nabízíme výhodné permanentky, věrnostní klub a prodej solární kosmetiky více než pěti značek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580500
Uherské Hradiště

Solární a nehtové sutido - Ing. Zdeňka Větrovská

Provoz solária. Nabídka služeb nehtového studia či prodlužování a zhušťování vlasů. Solária - provozování profesionálních solárních studií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580475
Moravské Budějovice

Solární studio Bronz Slaný

Solární studio Vám nabízí 4 solária značek Ergoline, Megasun a Eclipse. Ve všech soláriích jsou trubice dle Evropské normy pro šetrné a bezpečné opalování. Prodáváme solární kosmetiku Australian Gold, Emerald Bay a Oranjito. Nabízíme masáže, pedikúru, kosmetiku a modeláž nehtů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580465
Slaný
Sponzorované odkazy:

JEREMI sport Praha, Stodůlky

Provozujeme solárium, saunu a posilovnu. Nabízíme masáže, hodiny aerobiku, alpinningu, TRX či spinningu. Dále u nás najdete hřiště na squash, badminton, ricochet a volejbal. Provádíme klasické, rekondiční či havajské masáže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580426
Praha, Stodůlky

Vila Jiřinka Luhačovice - solná jeskyně, solárium, saunový svět, vacushape

Poskytujeme ubytování v moderních a pohodlně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je privátní wellness, solná jeskyně, solárium, saunový svět, vacushape a fitness. Možnost využití konferenční místnosti s kapacitou 30 osob.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1560034
Luhačovice

Solárium a kadeřnictví COMA

Solárium a kadeřnictví COMA. Nabízím kadeřnické služby, manikúru a nehtovou modeláž, pedikúru, solárium a služby kosmetiky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1287091
Praha, Nusle

Fitness centrum & Body care studio - solárium, kosmetika, kadeřnictví

Provoz fitness centra, výživového poradenství, výuky sebeobrany a boxu. K dispozici je infrasauna, solárium, kosmetika, kadeřnictví, bar, půjčovna pulsmetrů, pedikůra a manikůra. Možnost využití masérských služeb.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 954200
Lhota pod Libčany 155

Fit studio - Provozování solárií MegaSun, ženského fitness, posilovny

Provozování solárií MegaSun, ženského fitness, posilovny pro muže, lehátek CERAGEM, sportovních masáží či aplikace umělých řas. Prodej solární kosmetiky a doplňků výživy NUTREND. Možnost občerstvení na baru iontovými nápoji, energetickými drinky, ledovým čajem i kávou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 921503
Praha, Libeň

Solární studio Emotion

Kosmeticko-estetické studio se specializuje na komplexní služby v oboru kosmetiky, opalování s obnovou kolagenu a neinvazivní modelace těla. Nabízíme formování postavy, redukci celulitidy a tukových polštářků bez bolesti a bez námahy. Prodáváme kosmetiku FijiBland.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 699662
Mariánské Lázně

KENTOYA FITNESS - power jógu, kickbox a tae-bo Praha, Záběhlice

Provozujeme solárium a fitness centrum s cardio zónou Kettler a osobními trenéry. Zaměřujeme se na power jógu, kickbox a tae-bo. K dispozici jsou maséři, solární studio, akupunktura a možnost prodlužování řas. Zajišťujeme anticelulitidní program a výživové poradenství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 699477
Praha, Záběhlice
Sponzorované odkazy:

Solární studio Sun & More

Provozujeme moderní vertikální turbosolária se zabudovaným vibrasystémem - powerplatem pro posilování svalstva a odstraňování celulitidy. Výborné opalování, maximální hygiena, formování postavy, nízké ceny, velký výběr solární kosmetiky, vstřícná obsluha, otevřeno 7 dní v týdnu. Parkování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60704
Praha, Žižkov

SOLÁRNÍ SPRCHI-CHI

Opálíme Vás v krátkém čase za minimální ceny bez bílých míst pod bedry a rameny. Vertikální solária jsou maximálně hygienická, nepřicházíte do styku s akrylovou deskou. Při opalování stojíte, po nikom si neleháte. Mají výborné odvětrávání. Certifikáty o výměně trubic jsou k nahlédnutí na provozovně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60702
Praha, Vršovice

HANNAH Beauty Zone, s.r.o.

Provozujeme solárium a radiofrekvenční ošetření, nabízíme neinvazivní liposukce. Provádíme kavitace, kosmetiku, řasy, nehty, lymfodrenážní masáže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60700
Brno, Bystrc

Solární studio R, s.r.o.

Provozujeme horizontální i vertikální solária, online prodej solární kosmetiky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 960
Praha, Motol

Sun City, s.r.o.

Provozujeme solární studia a prodáváme solární kosmetiku. Dále poskytujeme servis, poradenství a bazar. Zabýváme se provozováním profesionálních solárních studií a prodejem solárií - Ergoline, Megasun a Luxura. Solárium dodáme s veškerým servisem při instalaci a údržbě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 958
Pardubice, Zelené Předměstí
|< < 1 2