Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Čajovny | Fitcentra | Kadeřnictví | Nehtová studia | Solária | Veterinární ordinace | Zdravá výživa

MVDr. Petr Vymazal - rtg, endoskopické a ortopedické vyšetření, sono

Nabízíme rtg, endoskopické a ortopedické vyšetření, sono, biochemickou analýzu. Dále operační zákroky, čištění zubů ultrazvukem, čipování zvířat, vystavení pasů, očkovací a antiparazitární programy, chovatelské poradenství a stříhání a úpravu psů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580908
Vyškov-Předměstí

Veterinární klinika zelená liška Praha, Krč

Jsme veterinární klinika zaměřená na malá zvířata, plazy a drobné savce. Provádíme prevenci, diagnostiku i léčbu za pomoci kvalitního vybavení (RTG, EKG, SONO, endoskopie, operační sál s inhalační anestézií, laboratoř). Prodáváme krmiva. Přijímáme platby kartou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580864
Praha, Krč

MVDr. Marek Gebauer Opava, Kateřinky

Naše veterinární klinika poskytuje péči pro psy, kočky, plazy, ptáky, exoty. Provádíme očkování, čipování, RTG, SONO, EKG, endoskopické vyšetření, pohotovost. Veterinární ordinace - zdravotní péče o zvířata.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580819
Opava, Kateřinky
Sponzorované odkazy:

Veterinární klinika U Kašpara Kolín III

Poskytujeme veterinární léčebnou a preventivní činnost malých zvířat, chirurgie, ortopedie, RTG, Sono, EKG, zubní ultrazvuk, čipování, laboratorní vyšetření, preventivní medicína, medicína ptáků, plazů, drobných savců, krátkodobá hospitalizace zvířat, prodej krmiv. Zajišťujeme pohotovostní službu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580781
Kolín III

Veterinární klinika VLTAVA s.r.o. RTG, ultrazvuk, endoskopie, EKG, laboratoř, laser

Veterinární péče v plném rozsahu. Ortopedická a oční specializace. RTG, ultrazvuk, endoskopie, EKG, laboratoř, laser, hospitalizace, mikročipy. Posuzování dysplazie, luxace čéšky, PRA. Prodej - krmiva a diety: Eukanuba, Hills.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1580729
České Budějovice 2

Veterinární klinika Delta MVDr. Michael Růžička, s.r.o. léčba psů, koček

Naše pracoviště Vám nabízí kompletní prevenci a léčbu psů, koček a drobných zvířat. Provádíme očkování, čipování, vystavení pasů, tetování, chirurgické zákroky, RTG a SONO vyšetření, vyšetření krve, moči, mikroskopické a dermatologické vyšetření, čištění zubního kamene ultrazvukem, prodej léků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1287185
Praha, Ruzyně

VETERINA TACHOV - interna, chirurgie, sono, RTG, DKK, DLK

Poskytování veterinární péče pro malá domácí a hospodářská zvířata. Ordinace: očkování a ostatní prevence, interna, chirurgie, sono, RTG, DKK, DLK, laboratoř, inhalační anestezie, hospitalizace, pohotovost na tel. Prodej veterinárních diet a krmiv. Vystavování mezinárodních pasů a čipování zvířat.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 954321
Tachov

Hunkes Bohumil MVDr. - Čipování psů a koček, výdej europasů

Veterinární ordinace, která zajišťuje vakcinace psů, koček a králíků. Čipování psů a koček, výdej europasů. Provádíme kastrace u zvířat fen, psů, koček, kocourů a drobné chirurgické zákroky. Léčba malých hospodářských zvířat - prase, ovce, kozy i zájmová zvířata. Léčíme psy a kočky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 921663
Brno, Chrlice

Veterinární ordinace MVDr. Jiří Poláček

Veterinární ordinace poskytuje veterinární služby. Prevence a léčba Vašich zvířecích kamarádů. Vakcinace, čipování, interna, chirurgie, dermatologie, RTG, ultrazvuk, magnetoterapie. Prodej krmiv Eukanuba, Royal Canin, Calibra, Purina Proplan.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 724882
Litomyšl-Město

Vetnemo, s.r.o. Zvířata i exoty, hospitalizaci

Zajišťujeme nonstop pohotovost, komplexní péči o malá zvířata i exoty, hospitalizaci. Máme laboratoř a rozsáhlé přístrojové vybavení a specialisty na chirurgii, artroskopii, endoskopii, kardiologii, onkologii, oftalmologii, stomatologii.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 724866
Praha, Libuš
Sponzorované odkazy:

Veterinární klinika ZA BRÁNOU

Klinika s nonstop pohotovostí na telefonu. Poskytujeme preventivní i akutní péči o malá zvířata, koně, drobné savce, ptáky a exoty. Klinika je vybavena moderním přístrojovým vybavením a hospitalizací. Možnost objednání termínu přes internet.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60710
Třeboň I

Veterinární ordinace MVDr. Robert Just

Jsme veterinární klinika pro zájmová zvířata, která nabízí: veterinární péče, diagnostika, rentgen, léčba, SONO, EKG, chirurgie měkkých tkání, ortopedie, stomatologie, porodnictví, pohotovost. Dále denní hospitalizace, čipy, europasy, krmiva, diety.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60708
Brno, Slatina

Veterinární klinika Hloubětín

Provozujeme veterinární kliniku poskytující komplexní péči. Nabízíme služby v oblasti ortopedie, stomatologie a aplikaci rovnátek. Provádíme sono vyšetření, rentgeny, akutní chirurgii, císařský řez a torze žaludku. Vyšetřujeme nemoci ptáků a drobných savců jako jsou hlodavci. Veterinární pohotovost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 60706
Praha, Hloubětín

VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Veterinární nemocnice s nonstop pohotovostí bez příplatků a s hospitalizací nabízí nadstandardní veterinární služby, moderní prostředí, zázemí pro klienty, rozsáhlé technické vybavení, specializované veterináře, rehabilitační péči a přírodní medicínu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 964
Praha, Stodůlky

VETERINÁRNÍ KLINIKA BRANDÝS - VetPark, MVDr. Dominik Vlach

Veterinární ordinace a klinika s dlouholetou praxí se specializuje na chirurgii,ortopedii, stomatologii, operace páteře, onkologii, endokrinologii, reprodukci, kastrace, endoskopii. Veterina pohotovost, RTG, CT, USG, EKG. Dr. David Srba, Dr. Petr Šimůnek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 962
Brandýs nad Labem
|< < 1 2